neděle 31. května 2026 | admin

Nová síla do defenzivy. HK Kroměříž posiluje obránce David Vosátko

HK Kroměříž hlásí další posilu, nyní do obranných řad. Novým hráčem Hanáků se stává pětadvacetiletý obránce David Vosátko, který přichází z klubu HC Bobři Valašské Meziříčí. Odchovanec olomouckého hokeje má za sebou bohaté zkušenosti z druhé ligy, ale i Maxa ligy.


HK Kroměříž vítá další novou tvář do zadních řad. Dres Hanáků bude v nadcházející sezoně oblékat obránce David Vosátko, který naposledy působil v týmu HC Bobři Valašské Meziříčí.

Pětadvacetiletý bek je odchovancem HC Olomouc, kde prošel mládežnickými kategoriemi. Během své dosavadní kariéry nastupoval také za SHK Drtiči Hodonín, VHK Vsetín, Hokej Vyškov, HC AZ Havířov nebo HK Ďáblové Nový Jičín.

V loňské sezoně nastupoval v barvách Valašského Meziříčí, kde ve 23 utkáních zaznamenal 3 góly a 8 asistencí, celkem tedy 11 bodů. Celkově už má ve druhé lize odehráno více než 180 zápasů.

Vosátko je typem důrazného obránce, který dokáže podpořit také ofenzivu. Ve své kariéře se několikrát podíval i do vyřazovacích bojů a nasbíral cenné zkušenosti z bojů o postup.

Celou kariéru Davida Vosátka si můžeme projít v odkazu na ELITE PROSPECTS.

Davide, vítej v Kroměříži a přejeme hodně úspěchů v hanáckých barvách! 💛🖤



SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY