středa 20. srpna 2025 | Redakce
Hanáci v přípravě s Bobry bojovali, podlehli těsně
Hokejová sezona se pomalu blíží a naši hráči mají za sebou tři týdny intenzivních tréninků na ledě. Teď odehrály první přípravné utkání, ve kterém se chystají na náročnou sezonu ve druhé lize.
HK Kroměříž: Šarman (Maláč) – K. Holík, Šindelek, J. Jergl, J. Dluhoš, M. Fornál, Hefka, Tomeček – Dobiáš, Hradil, Hubík, Romančík, Zavřel, Mach, Bachánek, Weintritt, A. Laciga, V. Apolenář, Kozubík, Straka; Trenér HK Kroměříž: Bc. Zdeněk Bečka, MBA
Kroměříž hostila v úterý svůj první přípravný zápas na 2. ligu. První třetina našim hokejistům nevyšla, hosté z Valašského Meziříčí dominovali třemi trefami. V 6. minutě otevřel účet Lukáš Finsterle. Těžký úder přišel v závěru 1. periody. V 19. minutě se prosadil hostující Tomáš Herman a za chvíli dává na 0:3 Šimon Kratochvíl.